Let's get to work!

WYBIERZ trenera dla siebie!

Miłosz Staworzyński

 • Właściciel Genius fitness
 • Specjalista TRENINGU FUNKCJONALNEGO
 • CZYNNY Zawodnik
 • Magister fizjoterapii

Biografia

Uwielbiam wszelkiego rodzaju aktywność fizyczną. Przez 12 lat trenowałem pływanie, 7 lat brazylijskie jiujitsu, 7 lat deskorolkę i snowboard, i wiele, wiele innych sportów.

Byłem fizjoterapeutą w polskim związku triathlonu juniorów, startowałem też w triathlonie.

Od 10 lat specjalizuję się w treningu funkcjonalnym. Regularnie startuję i wygrywam zawody – m. in. startowałem w najlepszych zawodach na świecie (Miami, Dubai, Madryt). Trenuję trenerów i przygotowuję zawodników do startów. W 2014 założyłem klub GENIUS spełniając marzenie o stworzeniu własnego miejsca do treningów z niepowtarzalną, otwartą i przyjazną atmosferą.

W treningach indywidualnych skupiam się na wszelkiego rodzaju brakach i deficytach, a podstawy fizjoterapii pomagają mi w trenowanu innych. Łączę trening siłowy i kondycyjny. Razem określamy cele i je osiągamy. U mnie nigdy nie ma nudy a za to spore efekty pracy. Wytłumaczę i przekażę Ci wiedzę w prosty sposób – zrozumiesz dlaczego działamy tak, a nie inaczej. Ci, co mnie znają wiedzą, że zawsze uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony i chętny do wyzwań.

„Zmień nastawienie!”

PAWEŁ LEŚNIKOWSKI

 • Trener wod
 • Specjalista w zakresie kulturystyki i odżywiania

Biografia

Kocham sport w każdej jego odmianie. Przez wiele lat trenowałem piłkę nożną i w tym samym czasie chodziłem na siłownie – to były moje początki treningów siłowych. 

Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym, treningu siłowym oraz kształtowaniu sylwetki, a także w odżywianiu i suplementacji, które jest nieodłącznym elementem potrzebnym do osiągania wyników.

Brałem udział w Mistrzostwach Europy w Crossficie w Madrycie w 2017 roku i wielu innych zawodach Crossfit w Europie i w Polsce.

Podczas treningów szczególną uwagę skupiam na nauce prawidłowej techniki wykonywanych ćwiczeń oraz ich jakości. Ważna jest dla mnie systematyczność, konsekwencja i pozytywne nastawienie do wykonywanego treningu gdyż tylko wtedy można zrobić prawdziwy postęp.  

Możecie mnie spotkać codziennie w klubie – zawsze w dobrym humorze, uśmiechniętego i chętnego do pomocy. Jestem tu dla Was.

KASIA WYDRZYŃSKA

 • Trener
 • Instruktor StrongFirst SFG
 • Strength Training Specialist lvl 1

Biografia

Uwielbiam wprowadzać nowych adeptów w świat ruchu, a moją ulubioną formą treningu, jest trening z odważnikami kulowymi. 

Świat sportu stał się całym moim światem, chcę się w nim rozwijać, pogłębiać swoją wiedzę, i wykorzystywać ją w taki sposób, aby moi podopieczni osiągali jak najlepsze wyniki, byli sprawniejsi, zdrowsi. To sprawia, że czuję się spełniona. 

Świat sportu stał się całym moim światem, chce się w nim rozwijać, pogłębiać swoją wiedzę, i wykorzystywać ją w taki sposób, aby moi podopieczni osiągali jak najlepsze wyniki, byli sprawniejsi, zdrowsi.
To sprawia, że czuję się spełniona.

Radosław Wręczycki

 • Instruktor podnoszenia ciężarów
 • CrossFit level 1 trainer
 • Trener Personalny

Biografia

Czołowy zawodnik. Pasjonat podnoszenia ciężarów potrafiący nie raz godzinami analizować podejścia swoje oraz swoich podopiecznych. Zawodnik pierwszoligowego KS Raszyn. Mimo młodego wieku posiada 5 letnie doświadczenie o czym świadczy ponad 6000 przepracowanych godzin z klientami indywidualnymi oraz grupowymi. Uczestnik szkoleń i warsztatów z zakresu mobility, kettlebell, podnoszenia ciężarów (które teraz sam organizuje), trójboju siłowego.  Uśmiechnięty, zarażający swoją pasją i zawsze pełen zaangażowania w pracy z podopiecznymi. 

Surowy i szczery, jeżeli na zajęciach usłyszałeś od niego pochwałę to zapamiętaj ją, bo prawdopodobnie długo nie pojawi się następna.

Przyświecają mu trzy życiowe motta którymi się kieruje: 

„ Jak już się za coś brać, to trzeba to robić dobrze”

„Cierpliwością, determinacją, systematyką i codzienną rutyną można osiągnąć każdy cel”

„Rano zawsze musisz się budzić 3 x H – Horny, Happy, Hungry”

KAMIL NIEWĘGŁOWSKI

 • Trener
 • Instruktor StrongFirst SFG
 • Strength Training Specialist lvl 1

Biografia

Trener od zadań specjalnych i przypadków ciężkich  ze sportem i różnego rodzaju aktywnością fizyczną związany od dziecka. Certyfikowany trener wszystkiego  oraz uczestnik wszystkich szkoleń Cały czas rozwija siebie i swoją wiedzę, dzięki czemu z łatwością potrafi dostosować trening i ćwiczenia do potrzeb swoich podopiecznych. Niezależnie od tego czy jesteś osobą początkującą czy zaawansowaną, czy chcesz nauczyć się ćwiczyć ze sztangą, a może z ciężarem własnego ciała – Kamil dobierze najlepsze do Twoich celów i możliwości metody treningowe. Z dużą uwagą i zaangażowaniem podchodzi do każdego z podopiecznych, stawiając przede wszystkim na naukę poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń. 

Trener, z którym nie ma nudy, niezależnie od tego czy chcesz popracować nad sylwetką, kondycją, siłą, techniką wykonywanych ćwiczeń czy ogólną sprawnością.

Człowiek o legendarnym poczuciu humoru – koniecznie spytaj go o jego ulubiony kawał.

JACEK LENARD

 • Trener, Trener personalny
 • CZYNNY zawodnik 

Biografia

Trener personalny, a także trener i czynny zawodnik. Ze sportem związany od najmłodszych lat, pierwsze korki stawiając na boisku piłki nożnej. Od 9. roku życia zawodowo trenował pływanie, wielokrotnie starując w Mistrzostwach Polski, a dwukrotnie  zostając wicemistrzem Polski Juniorów. Po udanej przygodzie z pływaniem zajął się treningiem siłowym, a jednocześnie rozwiał swoje sportowe pasje na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, kończąc ją z tytułem magistra i specjalizacją trenera przygotowania motorycznego. Instruktor Pływania i narciarstwa zjazdowego, ratownik WOPR.

Pasjonat treningu funkcjonalnego, zwolennik prostych, sprawdzonych i skutecznych metod treningowych. Zdobyte doświadczenie wykorzystuje w indywidualnej pracy z podopiecznymi, a także podczas prowadzonych zajęć grupowych.  To wymagający trener, który nie uznaje półśrodków. Uważa, że każdy jego podopieczny jest w stanie osiągnąć swoje cele, a jedne co może go powstrzymać to brak cierpliwości, systematyczności i zaangażowania.

KONRAD TOPOLSKI

 • Trener
 • Specjalista treningu siłowego i żywienia

Biografia

Trener personalny z nastoletnim stażem. Specjalista, konsultant i prelegent branży fitness z zakresu zarządzania, marketingu, zasobów ludzkich i kształcenia.

Jego specjalizacje mogą określić szkolenia jakie prowadzi: 

– mobilność, stabilność, wzorce ruchowe i kontrola motoryczna 

– metodyka treningu siłowego

– kształtowanie pośladków 

– trening dla początkujących 

– programowanie treningowe

Jest cenionym znawcą i praktykiem treningu siłowego, szkoleniowcem i wykładowcą. Jego artykuły z zakresu treningu siłowego i żywienia systematycznie publikowane są w najlepszych czasopismach branżowych. Czynnie uprawia także sporty walki, m.in.: muay thai, brazylijskie jiu jitsu, mma. Fan snow i wakeboardu, który nie boi się nie żadnych sportowych wyzwań.

DOMINIK KOLERA

 • Trener, Trener personalny
 • CZYNNY zawodnik

Biografia

Trener z wieloletnim doświadczeniem. Treningiem funkcjonalnym zajmuje się od 2013 roku. W tym czasie przeprowadził niezliczoną liczbę zajęć grupowych jak i treningów personalnych. Zajęcia grupowe nauczyły go indywidualnego podejścia do każdego klubowicza, przez co często potrafi dostrzec małe błędy techniczne czy mankamenty zdrowotne.

Podczas zajęć przykłada szczególną uwagę do rozgrzewek i progresji, ponieważ to one głównie ograniczają możliwość złapania kontuzji.
Na treningach personalnych możecie popracować z nim nad techniką wykonania poszczególnych elementów gimnastycznych jak i ciężarowych. Więc jeżeli na wodach chcecie ruszać się lepiej, męczyć mniej i kręcić lepsze wyniki to wpadajcie do Dominika na trening.

MARCIN RUTKOWSKI

 • TRENER ENDURANCE
 • SPECJALISTA DS. FIZJOLOGII CZŁOWIEKA 

Biografia

Dziś zrób to, czego innym się nie chce, a jutro będziesz miał to, czego inni pragną.