Poznaj historię klubu Genius

wróć do strony głównej

Jeżeli się jeszcze zastanawiasz czy warto odwiedzić Genius Fitness, postaramy Ci się pomóc rozwiać Twoje wątpliwości i przedstawimy Ci naszą historię.

Na warszawskiej Woli istniejemy od listopada 2014 roku. Zaczynaliśmy w małym garażu o powierzchni treningowej 120m2, obecnie trochę się powiększyliśmy do powierzchni 250 m2.

Nadal nasza miejscówka mieści się na Al. Prymasa Tysiąclecia 38.

Zastanawiacie się może jak to wszystko się zaczęło? Już wszystko mówimy. Miłosz Staworzyński nasz Head Coach, któregoś pięknego dnia postanowił że otworzy boxa, podzielil się tym pomysłem z obecną już żoną Kasią Staworzyńską. Ona typowy korposzczur podzieliła jego entuzjazm i od razu wzięli się do realizowania swojego planu, który miał być ich nowym życiem.

Zaledwie miesiąc później znaleźli odpowiednią miejscówkę spełniającą ich wymogi, którą da się wyremontować z korpokredytu Kasi. No i zaczęło się… remont trwał dwa miesiące, gdyby nie rodzina i przyjaciele nigdy by się z tym nie uporali. Nadeszła wyczekiwana chwila „wielkiego” otwarcia. Pomyśleli, że teraz już będzie z górki ale nie wiedzieli, że to dopiero początek ciężkiej pracy.
2,5 roku temu nikt nie wiedział co to jest Genius Fitness i kim jest Miłosz Staworzyński, obecnie jest to podobno jeden z najbardziej rozpoznawalnych boxów w Polsce, kadra trenerska Miłosz, Paweł Leśnikowski i Mateusz Wasilewski jest znana wszystkim w świecie CrossFitu.

Jak to się stało, co takiego zrobili? To proste, wszystkich swoich klubowiczów traktują indywidualnie, nie pozwolą aby z Geniusa zrobił się moloch, pilnują limitu na klasach aby każdy miał komfort treningu. Robią to z pasją bo otworzyli tego boxa z pasji. Pomyślicie ale gdzie miejsce na biznes i kase? Jak kochasz to co robisz, reszta przyjdzie sama prędzej czy później…