Zajęcia dla początkujących

Posted by & filed under .

Zajęcia dla początkujących wprowadzające w tajniki treningu funkcjonalnego. Podczas których otrzymasz wszystkie niezbędne informacje dotyczące treningów przeprowadzanych w naszym boxie. Dowiesz się jaki jest ich cel, jakie korzyści będziesz z nich czerpał oraz jakie ćwiczenia wykonujemy i jak poprawnie ćwiczyć, by nie nabawić się kontuzji. Treningi Beginners odbywają się dwa razu w tygodniu, we wtorki… Read more »

Poznaj historię klubu Genius

Posted by & filed under .

Jeżeli się jeszcze zastanawiasz czy warto odwiedzić Genius Fitness, postaramy Ci się pomóc rozwiać Twoje wątpliwości i przedstawimy Ci naszą historię. Na warszawskiej Woli istniejemy od listopada 2014 roku. Zaczynaliśmy w małym garażu o powierzchni treningowej 120m2, obecnie trochę się powiększyliśmy do powierzchni 250 m2. Nadal nasza miejscówka mieści się na Al. Prymasa Tysiąclecia 38…. Read more »

Przekonaj się czym jest Trening Funkcjonalny

Posted by & filed under .

Podstawą takiego treningu są ruchy funkcjonalne, czyli takie, które towarzyszą nam w życiu codziennym. Od innych form treningu odróżnia go ciągła zmienność i intensywność ćwiczeń. Połączenie elementów gimnastycznych, podnoszenia ciężarów i sportów wytrzymałościowych gwarantuje nam wszechstronny i równy rozwój naszej formy fizycznej. Na treningach funkcjonalnych uczymy się i doskonalimy poszczególne elementy miedzy innymi pompki, przysiady,… Read more »